Trwa ładowanie tła...

Serce Coffee Karmy to kawa

W sercu Karmy mieści się palarnia kawy z tradycyjnym bębnowym piecem. Każdego dnia na oczach naszych Gości wypalamy świeżą porcję kawowych ziaren.


          Kawa to nasza duma ! Procesy jej tworzenia udoskonalamy od ponad 22 lat. Dzięki mistrzowskiemu stylowi wypalania i precyzyjnej selekcji ziaren uzyskujemy kawę najwyższej jakości. To ona sprawia, że parzona przez nas kawa zapewnia wyjątkowe doznania smaku i aromatu.

Kawiarnia

         Coffee Karma powstała w 2001 roku. To jedna z nielicznych w stolicy kawiarni, która może się pochwalić wypalaną na miejscu, świeżą kawą. Znajduje się w jednym z najbardziej urokliwych, a jednocześnie kultowych miejsc na mapie stolicy, jakim jest Plac Zbawiciela. Wejście do lokalu wraz z ogródkiem pod arkadami usytuowane jest w centralnej części kamienicy pomiędzy ul. Nowowiejską i ul. Mokotowską.
        Wnętrze kawiarni wita ciepłą, niezobowiązującą atmosferą. Największe zainteresowanie wzbudza nasza duma- piec bębnowy Probat, który niejednokrotnie mylony jest z wielkim młynkiem : )

       Nasze ściany umilają pobyt prezentując rozmaite prace tych mniej i tych bardziej znanych artystów. Liczne kanapy, sofy i fotele zapraszają do siebie, by zanurzyć się w nich i odpłynąć na kilka chwil w pośpiechu dnia...                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

 Dla nas życie "kawiarniane" jest mocno związane z kulturą. Każdego miesiąca prezentujemy pracę różnorodnych artystów. Repertuar koncertów, wieczorów poetyckich oraz innych wydarzeń kulturalnych można znaleźć w naszych "wydarzeniach".